top of page

WFG Webinars & Events

Public·63 members

The Wolf Among Us Türkçe Yama Hakkında Her Şey - Oyunun Çevirisini Kimler Yaptı, Nasıl Kurulur, Nereden İndirilir?Bunu sağlayabilmek için OyunÇeviri ekibinin özenle hazırladığı The Wolf Among Us Episode 1: Faith Türkçe yamasını bilgisayarınıza indirebilir, içerisinden çıkan yama kurulum dosyasıyla oyununuzu tamamen Türkçe haline getirebilirsiniz. Bu sayede oyunu kendi dilinizde takip ettiğiniz için herşeyi anlamak çok daha kolay hale gelecektir.


Oyunun grafik ve seslendirme öğeleri varolan senaryoyu en iyi şekilde temsil edebilecek türde hazırlanmış ancak elbette FPS oyunlarında karşımıza çıkan görselliği de beklememek gerekli. Eğer uzun süredir kaliteli bir adventure macera oyunu oynamadıysanız ve Türkçe olarak oynamaktan hoşlanıyorsanız kesinlikle Türkçe yamasını da indirmeyi unutmayın.
the wolf among us türkçe yama apkYAMATR.com çeşitli video oyunları için bağımsız çevirmenler ve mod yapımcıları tarafından üretilen dil yamalarına erişim sunan bir internet sitesidir. Oyun içeriği ve materyalleri, ilgili yayıncılarının ve lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Bu web sitesi oyun yayıncılarıyla bağlantılı değildir. Tüm hakları saklıdır.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page