top of page

WFG Webinars & Events

Public·66 members

(GLEDAJTE UŽIVO<<<) Lokomotiva Hajduk gledati prijenos 8 prosinca 2023

prije 10 sati — Otkrijte kako mozete gledati Lokomotiva Zagreb protiv Hajduk Split uzivo stream besplatno i pogledajte svu H2H statistiku koju trebate.

Lokomotiva Hajduk uživo prijenos 8 prosinca 2023 Gledajte už prije 12 sati — Hajduka. Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Lokomotiva – Hajduk? Utakmicu 18. kola HNL-a igraju zagrebačka ... Nogometaši Hajduka su u posljednje vrijeme, s izuzetkom baš posljednje utakmice, bilježili dobre rezultate protiv Lokomotive u Splitu. Prije šest mjeseci su ih Zagrepčani svladali rezultatom 4:3 u spektakularnoj utakmici, no prethodno su “Bili” slavili u četiri uzastopne utakmice. U posljednje 22 utakmice na Poljudu, Hajduk je slavio 13 puta, Lokomotiva dva, dok je sedam puta susret završavao remijem. Oni koji od 19:15 neće biti na splitskom Poljudu, utakmicu će moći odgledati na programu MAXSport 1, a prijenos je osigurala i poneka hrvatska kladionica. HAJDUK SPLIT-Gorica (3:0) video isječci. Gdje gledati Hajduk Split prijenos uživo i besplatan prijenos online i na televiziji. Iznenadit ćete se... utakmica hajduk danas prijenos. rijeka hajduk prijenos. utakmica ... Sportski TV prijenosi - Sportklub, Arena Sport Prijenosi Uživo - Najpopularnije ; 18:00 · Cibona. Cibona Split ; 18:45 · Eurofarm Rabotnik. Eurofarm Rabotnik RK Zagreb ; 17:30 · Lokomotiva. Lokomotiva Hajduk Split. " Bilo je riječi o dugačkim redovima pred blagajnama stadiona u Kranjčevićevoj, za utakmicu vlada veliko zanimanje. "Malo se previše o tome piše, važno je što će biti u petom mjesecu, a sve prije toga je uvertira. Kamo god idemo, punimo stadione, sada još malo više jer smo na poziciji na kojoj nismo bili godinama. I prije smo punili Kranjčevićevu, sada još više. Nadamo se da nećemo razočarati. " Osvrnuo se na Rokasa Pukštasa Engleski mediji počeli su pisati o interesu Arsenala za Rokasom Pukštasom, kojeg pak uspoređuju s Thomas Müllerom: "Ima neke sličnosti s Müllerom i Pašalićem, po profilu ih možemo usporediti, ali Rokas mora još dosta pure pojesti da bi došao na Pašalićevu razinu. Gdje gledati Hajduk – Lokomotiva, prijenos 9. kola HNL-a? prije 6 dana — Gdje gledati Hajduk – Lokomotiva, prijenos devetog kola HNL-a? · Izjave trenera pred utakmicu: · Ljestvica SuperSport HNL-a nakon nepotpunog ... Veseli me što je utakmica sutra, da svi zajedno pokažemo u nezgodnom trenutku kakva je zapravo atmosfera. Trener Leko u ovom susretu i dalje ne može računati na ozlijeđene Pukštasa i Dialloa te Šarliju koji ima tri žuta kartona. Prvi put će za nastup konkurirati novi krilni napadač Aleksandar Trajkovski. – Trajkovski puno želi, motiviran je, uklopio se brzo jer je to mentalitet sličan našem. Bit će s nama. Nije dugo trenirao grupno, možda već debitira protiv Lokomotive. Hajduk - Lokomotiva uživo, tekstualni prijenos prije 13 minuta — Lokomotiva i Hajduk na Kranjčevićevoj igraju utakmicu predzadnjeg kola HNL - Gledao sam sve njihove utakmice i mogu reći da igraju puno bolje ... Izjave trenera pred utakmicu: Susret protiv Lokomotive je na konferenciji za medije najavio trener Hajduka Ivan Leko. – Utakmica protiv Lokomotive je dobar izazov za nas, mentalno i fizički moramo biti spremni za ekipu koja će sigurno doći na Poljud bez respekta. Oni su dobra i atraktivna ekipa za gledati, a mi moramo biti na oprezu – najavio je trener Leko susret. Upitan je o atmosferi u svlačionici. – U mojoj svlačionici se ne događa ništa što se ne događa u nekim drugim svlačionicama. Ništa. U mojoj svlačionici su iskreni odnosi i meni je i dalje gušt ući u nju. Kaže se svašta kad se izgubi, isto kao i nakon termina kad igrač u pivo i pizzu, ali onda sutra ideš dalje. Lokomotiva Hajduk uživo prijenos 8 prosinca 2023 Otkrijte ka prije 13 sati — Otkrijte kako mozete gledati Lokomotiva Zagreb protiv Hajduk Split uzivo stream besplatno i pogledajte svu H2H statistiku koju trebate. Gdje gledati Lokomotiva - Hajduk, prijenos 18. kola HNL-a? prije 2 dana — Pročitajte gdje gledati Lokomotiva - Hajduk, prijenos 18. kola Hrvatske nogometne lige iz Kranjčevićeve ulice u Zagrebu. Mlada, poletna momčad koja je drukčija od cijele lige. Momčad koja radi dobar posao sezonama i ima kontinuitet trenera", rekao je pa se osvrnuo na Silvija Čabraju: "Imam visoko mišljenje o njemu, mislim da su najvertikalniji u ligi, a da to ne spada u napucavanje. Sposobni su prilagoditi se profilu igrača koji imaju, radi sjajan posao, vidi se sinergija škole nogometa i prve momčadi. " Petorici igrača prijeti treći žuti Čak petorici igrača zbog žutih kartona prijeti neigranje u derbiju protiv Dinama na Maksimiru. Hoće li igračima reći da malo pripaze? "Neću im dati nikakve savjete. Ako tako uđu u utakmicu, odmah će izići. Ovo mi je ključna utakmica, ne razmišljam o kartonima. Gdje gledati Lokomotiva - Hajduk, prijenos 18. kola HNL-a? prije 21 sat — Originalna objava: Gdje gledati Lokomotiva - Hajduk, prijenos 18. kola HNL-a? - hrsport.hr Pročitajte gdje gledati Lokomotiva - Hajduk, ... NK Lokomotiva Hajduk Split uživo prijenos 08.12.2023 prije 12 sati — HNK Rijeka, 16, 9, 5, 2, 28 : 12, 32. Hajduk Varaždin gledati prijenos 12/11/2023 ... Ako si pravovremen, nećeš dobiti karton. Uđemo li s logikom da se moramo paziti kartona, onda smo nešto promašili", rekao je pa odgovorio na pitanje bježe li igračima misli na derbi: Adventsko-hajdučki petak u Zagrebu: "Ne mogu ni zamisliti što će to biti" "Ne smiju bježati misli na derbi. Momčad je svjesna da je tablica nerealna jer drugi imaju puno utakmica koje trebaju nadoknaditi, svjesni su da je to sve u bod. Nitko nam ništa neće pokloniti, moramo konstantno uzimati bodove, to je jedini način da se osvoji titula. Hajduk Varaždin gledati prijenos 12/11/2023 HD uživo 12. stu 2023. — prije 1 dan — prije 3 dana — Hajduk – Osijek prijenos uživo, gdje gledati live stream 5. stu 2022 — UŽIVO Rijeka – Lokomotiva, Osijek ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page